مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

عینک آفتابی خلبانی از جمله مدل هایی است که برای فرم های مختلف صورت مناسب بوده و هم خانم ها و هم آقایان می توانند از آن استفاده نمایید. فریم های کائوچیویی، فلزی و شیشه ها با رنگ بندی مختلف باعث ایجاد تنوع در این عینک آفتابی شده است.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

۲- عینک آفتابی با فریم کلاسیک

 این مدل عینک آفتابی نیز مانند عینک آفتابی خلبانی برای فرم های مختلف صورت مناسب است. و البته جز مدل های قدیمی و محبوب به شمار می آید. این مدل توسط بازیگران مشهوری چون جیمز دین در فیلم عصر و زمان و رابرت پتینسون در فیلم گرگ و میش استفاده شده است. بنابراین در انتخاب این مدل اصلا شک نکنید.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

 ۳- عینک آفتابی گربه ای

مدلی فریبنده! این مدل عینک آفتابی برای صورت هایی که به شکل قلب می باشند مناسب نیست.  این مدل برای صورت هایی که به فرم مربع و یا الماس نزدیک باشند مناسب خواهد بود. بنابراین اگر می خواهید شبیه هنرپیشه گان هالیوود شوید این مدل را انتخاب کنید.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

۴- عینک آفتابی گرد

 این مدل عینک آفتابی یادآور دهه ۱۹۷۰ میلادی است. زمانی که بسیاری از مردم از عینک های آفتابی گرد استفاده می کردند. با گذشت زمان طراحان فشن به طراحی مجدد این مدل فریم برای ستارگانی چون جانی دپ و لیدی گاگا نیز پرداخته اند.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

۵- عینک آفتابی  غیر معمول

اگر قصد استفاده از این نوع عینک آفتابی را دارید باید بگویم که اعتماد به نفس مثال زدنی دارید! این مدل فریم برای صورت های ستاره گون و قلبی مناسب می باشد.

با اینکه در این مقاله به ۵ مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید پرداختیم. اما به یاد داشته باشید که می توانید قوانین را در عرصه مد و فشن بشکنید و مدل های مختلف را امتحان نمایید.

عینک آفتابی

♥ 9 آبان 1395 ساعت 14:31 توسط بیتا جهانی